Milé dámy, mé budoucí zákaznice,

připravila jsem pro vás tento web plný krásných šatů a šatiček. Všechny  šaty  jsou šity z velmi kvalitních látek, krajek a kamínků. Rovněž výšivky jsou ojedinělé a velmi pěkně zpracované.

Snažila jsem se vybrat šaty pro večerní, ale i denní příležitost. Budu ráda za vaše příspěvky, neboť já, která v šatičkách peru, vařím, peču a uklízím, již nemusím být zcela objektivní:-).

Osobně mám nejraději šaty s potiskem, nosím je zkrácené ke kotníkům v létě, jen tak k nízkým botám, a věřte mi, že není muž, který by se za mnou neotočil:-). Několik  modýlků mám i ze sekce na denní nošení... šaty jsou velmi pohodlné, nemačkají se a působí velmi žensky.

V případě, že se vám nějaké šaty líbí a chtěla byste si je osobně vyzkoušet, prosím neváhejte mne kdykoli kontaktovat. Pokud šaty nebudu mít skladem, objednám je a vy se můžete přijet nezávazně podívat.

Těším se na vás,

KATEŘINA

+420 777 138 336

P.S.: PROSÍM, NEPŘEHLÉDNĚTE TABULKU VELIKOSTÍ. JE POTŘEBA SI PŘED OBJEDNÁNÍM VŽDY ZMĚŘIT OBVOD PŘES PRSA, PAS A BOKY. NA ZÁKLADĚ TĚCHTO MÍR PAK VYBERTE DANOU VELIKOST V TABULCE. POKUD SI NEBUDETE VĚDĚT RADY, ZAVOLEJTE! RÁDA VÁM POMOHU KONFEKČNÍ VELIKOST VYBRAT.

BÝT KRÁSNÁ JE KRÁSNÉ…..

ŠatyŠatičky.cz vám přináší nové obzory pro to, abyste se mohla krásně obléci na mimořádnou příležitost. Představujeme vám společenské šaty, večerní šaty, nádherné svatební šaty, malé černé, koktejlky nebo letní dlouhé šatičky a to ať už jdete na ples, na svatbu jako host nebo jako družička, na krásné chvíle s partnerem nebo jen tak. Je přece krásné být krásná! Zkuste se najít i v sekci „šaty na denní nošení / business šaty , určitě si nějaký kousek vyberte.

Uvidíte, že se v našich šatičkách budete cítit velmi příjemně a pohodlně. Ale pozor… velmi návykové! Na obdivné pohledy mužů se velmi rychle zvyká:-).

Zprvu není důležité, jaké šaty hledáte, ŠatyŠatičky.cz vám dá to, co potřebujete. Můžeme splnit vaše požadavky i co se týče změny barvy, lehce změnit styl a aby vám šaty perfektně padly, ušijeme vám je přímo na míru!

Zaručujeme, že všechny šaty jsou šity z velmi kvalitních látek, krajky jsou ručně zdobené a šité opravdu s láskou. Protože samy naše šaty i šatičky nosíme, víme, jak krásně se nosí…

A proto jsoue ŠatyŠatičky.cz  pro vás ten nejlepší zdroj. Pokud hledáte krásné šaty pro jakoukoli příležitost, na www.satysaticky.cz jistě najdete to, co hledáte. Snažíme se vybírat takové šaty, které se hodí jak na štíhlé, tak i na plnoštíhlé dámy. Z osobní zkušenosti víme, že šaty sluší jakékoli postavě, stačí jen správně vybrat střih a barvu.

Neváhejte mne proto kdykoli kontaktovat, v našem showroomu máme několik rób na zkoušení, které postupně obměňujeme.

Moc se na vás těšíme!

Kateřina  Bucháčková

info@satysaticky.cz

katerinasimakova@seznam.cz

+ 420 777 138 336

V Zeleném údolí 14, 148 00 Praha 4

Tyto šatičky nosím já...MODEL Č. 04151057